Home

buna A tăia calea Caligrafie cand a castigat steaua cupa campionilor nume de marcă Dispus Covor

35 de ani de la cea mai mare performanţă a fotbalului românesc. Steaua '86:  micile miracole care au făcut posibilă minunea de la Sevilla | adevarul.ro
35 de ani de la cea mai mare performanţă a fotbalului românesc. Steaua '86: micile miracole care au făcut posibilă minunea de la Sevilla | adevarul.ro

VIDEO. Se împlinesc 35 de ani de când Steaua a câștigat Cupa Campionilor  Europeni după ce a învins FC Barcelona în finală | Digi24
VIDEO. Se împlinesc 35 de ani de când Steaua a câștigat Cupa Campionilor Europeni după ce a învins FC Barcelona în finală | Digi24

Declarație controversată » Un stelist care a câștigat Cupa Campionilor  surprinde: "Performanțele din '83, peste cea a Stelei '86!"
Declarație controversată » Un stelist care a câștigat Cupa Campionilor surprinde: "Performanțele din '83, peste cea a Stelei '86!"

36 de ani de când Steaua a câștigat Cupa Campionilor - FuLLonline

Jucătorii Stelei din 1986, sărbătoriți la 30 de ani de la câștigarea Cupei  Campionilor Europeni | Digi24
Jucătorii Stelei din 1986, sărbătoriți la 30 de ani de la câștigarea Cupei Campionilor Europeni | Digi24

Imagini memorabile de la meciul Steaua-FC Barcelona din 7 mai 1986. Meciul  care a adus singura Cupă a Campionilor Europeni în România - Stirile Kanal D
Imagini memorabile de la meciul Steaua-FC Barcelona din 7 mai 1986. Meciul care a adus singura Cupă a Campionilor Europeni în România - Stirile Kanal D

A câştigat Cupa Campionilor Europeni cu Steaua şi acum e şofer pe o dubiţă.  Câştigă salariul minim, dar a fost prezent la sărbătoarea de pe Ghencea -  Antena Sport
A câştigat Cupa Campionilor Europeni cu Steaua şi acum e şofer pe o dubiţă. Câştigă salariul minim, dar a fost prezent la sărbătoarea de pe Ghencea - Antena Sport

Video Exclusiv | Victor Piţurcă a dezvăluit ce a făcut Cristi Borcea pe 7  mai 1986, când Steaua a câştigat Cupa Campionilor Europeni
Video Exclusiv | Victor Piţurcă a dezvăluit ce a făcut Cristi Borcea pe 7 mai 1986, când Steaua a câştigat Cupa Campionilor Europeni

Fotbaliştii echipei Steaua 1986 au sărbătorit alături de suporteri  aniversarea a 36 de ani de la câştigarea Cupei Campionilor Europeni |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbaliştii echipei Steaua 1986 au sărbătorit alături de suporteri aniversarea a 36 de ani de la câştigarea Cupei Campionilor Europeni | AGERPRES • Actualizează lumea.

Suntem finalisti! Am castigat Cupa! Cupa Campionilor Europeni!

32 de ani de la marea performanţă a Stelei: "Am câştigat Cupa! Cupa  Campionilor este la Bucureşti" | Ziarul de Sport
32 de ani de la marea performanţă a Stelei: "Am câştigat Cupa! Cupa Campionilor este la Bucureşti" | Ziarul de Sport

Finala CCE: Steaua Bucureşti - FC Barcelona, 7 mai 1986 - executarea  penalty-urilor - YouTube
Finala CCE: Steaua Bucureşti - FC Barcelona, 7 mai 1986 - executarea penalty-urilor - YouTube

35 de ani de când Steaua a câştigat Cupa Campionilor Europeni la fotbal |  Doza de bine
35 de ani de când Steaua a câştigat Cupa Campionilor Europeni la fotbal | Doza de bine

CSA Steaua sărbătorește 36 de ani de la câștigarea Cupei Campionilor  Europeni. Emisiune specială și la Digi Sport
CSA Steaua sărbătorește 36 de ani de la câștigarea Cupei Campionilor Europeni. Emisiune specială și la Digi Sport

VIDEO 35 de ani de la cea mai mare performanță din istoria fotbalului  românesc: Cupa Campionilor Europeni câștigată de Steaua la Sevilla /  Momentul în care Helmuth Duckadam a intrat în istorie
VIDEO 35 de ani de la cea mai mare performanță din istoria fotbalului românesc: Cupa Campionilor Europeni câștigată de Steaua la Sevilla / Momentul în care Helmuth Duckadam a intrat în istorie

27 de ani de când Steaua a câştigat Cupa Campionilor Europeni - YouTube

A câștigat Cupa Campionilor Europeni cu Steaua, acum muncește într-o  fabrică de betoane din Germania. Fotbalul e doar o amintire: ”Nu-mi  lipsește” - Fanatik.ro
A câștigat Cupa Campionilor Europeni cu Steaua, acum muncește într-o fabrică de betoane din Germania. Fotbalul e doar o amintire: ”Nu-mi lipsește” - Fanatik.ro

Provocare maximă pentru fanii CSA Steaua, chiar de 7 mai: „Echipa care a  câștigat Cupa Campionilor e FCSB” - Playsport
Provocare maximă pentru fanii CSA Steaua, chiar de 7 mai: „Echipa care a câștigat Cupa Campionilor e FCSB” - Playsport

S-au împlinit 35 de ani de când Steaua București a câștigat Cupa Campionilor  Europeni. Helmut Duckadam intra în Cartea Recordurilor cu patru penalty-uri  apărate la rând - WOWBiz
S-au împlinit 35 de ani de când Steaua București a câștigat Cupa Campionilor Europeni. Helmut Duckadam intra în Cartea Recordurilor cu patru penalty-uri apărate la rând - WOWBiz

A jucat o finală de Cupa Campionilor cu Steaua, dar putea ajunge la mare  rivală. Cum a picat transferul
A jucat o finală de Cupa Campionilor cu Steaua, dar putea ajunge la mare rivală. Cum a picat transferul

35 de ani de cand Steaua a cucerit Cupa Campionilor Europeni! Recordurile  incredibile doborate de romani in meciul de la Sevilla | Sport.ro
35 de ani de cand Steaua a cucerit Cupa Campionilor Europeni! Recordurile incredibile doborate de romani in meciul de la Sevilla | Sport.ro

7 mai 1986 - Steaua câștigă Cupa Campionilor Europeni. Marele regret al lui  Duckadam | DCNews
7 mai 1986 - Steaua câștigă Cupa Campionilor Europeni. Marele regret al lui Duckadam | DCNews