ghid micro Cinema chindia t acs energiticianul Transport Manuscris morman

Lupta pentru promovare în Liga 1: program și calcule pentru ultimele șase  etape!** Clinceniul și Chindia au prima șansă, "U" Cluj, Snagov și Petrolul  rămân în cărți | Liga 2
Lupta pentru promovare în Liga 1: program și calcule pentru ultimele șase etape!** Clinceniul și Chindia au prima șansă, "U" Cluj, Snagov și Petrolul rămân în cărți | Liga 2

Chindia Targoviste vs ACS Energeticianul – Doar Petrolul

Din nou un meci spectaculos, dar iarăși un eșec: Chindia - Ripensia 4-2 -  FC Ripensia Timișoara
Din nou un meci spectaculos, dar iarăși un eșec: Chindia - Ripensia 4-2 - FC Ripensia Timișoara

U Cluj va evolua în barajul pentru promovare, Chindia este campioana  sezonului 2018-2019 | Federația Română de Fotbal
U Cluj va evolua în barajul pentru promovare, Chindia este campioana sezonului 2018-2019 | Federația Română de Fotbal

Avancronică / Aerostar Bacău – Chindia Târgoviște (sâmbătă, ora 13, stadion  ”Aerostar”) – Sport Bacau
Avancronică / Aerostar Bacău – Chindia Târgoviște (sâmbătă, ora 13, stadion ”Aerostar”) – Sport Bacau

Patru meciuri cu miză se joacă în Liga 2 » Luptă acerbă la promovare și la  retrogradare
Patru meciuri cu miză se joacă în Liga 2 » Luptă acerbă la promovare și la retrogradare

Video Exclusiv | Străjerul Chindiei! Omul pe care târgoviștenii mizează  totul în lupta pentru revenirea în Liga 1
Video Exclusiv | Străjerul Chindiei! Omul pe care târgoviștenii mizează totul în lupta pentru revenirea în Liga 1

Acs Energeticianul - AFC Chindia Targoviste (0-2), Liga 2, Seria 1 2019,  Romania | Forza Football
Acs Energeticianul - AFC Chindia Targoviste (0-2), Liga 2, Seria 1 2019, Romania | Forza Football

Ripensia a fost “scufundată” de Chindia în Ciarda Roşie | Federația Română  de Fotbal
Ripensia a fost “scufundată” de Chindia în Ciarda Roşie | Federația Română de Fotbal

Rezultatele etapei cu numărul 18 din Liga a 2-a » Chindia Târgoviște, în  fruntea clasamentului + Echipa lui Bratu nu-și revine
Rezultatele etapei cu numărul 18 din Liga a 2-a » Chindia Târgoviște, în fruntea clasamentului + Echipa lui Bratu nu-și revine

Fotbal: Chindia Târgoviște - stiri

Daco-Getica a debutat cu o victorie în faţa UTA-ei, iar Chindia a dat  lovitura în penultimul minut | Federația Română de Fotbal
Daco-Getica a debutat cu o victorie în faţa UTA-ei, iar Chindia a dat lovitura în penultimul minut | Federația Română de Fotbal

Luceafarul are joc greu, sambata, cu Chindia Targoviste

chindia targoviste Archives - Druckeria

Video | VIDEO Balotești - Farul 0-1. Victorie decisă după un penalty!  Programul și rezultatele etapei a 24-a din Liga 2
Video | VIDEO Balotești - Farul 0-1. Victorie decisă după un penalty! Programul și rezultatele etapei a 24-a din Liga 2

Video | Chindia - Energeticianul 2-2. Gazdele au pierdut șefia! Rezultatele  ultimei etape a turului din Liga 2
Video | Chindia - Energeticianul 2-2. Gazdele au pierdut șefia! Rezultatele ultimei etape a turului din Liga 2

FOTBAL - Liga 2 - Chindia revine pe loc promovabil direct — eMaramures

Chindia lui Viorel Moldovan a pus gând rău campioanei CFR Cluj în Cupă!

PANDURII - CHINDIA // liveSCORE de la 16:00 » Chindia poate urca pe primul  loc cu 3 etape înainte de final
PANDURII - CHINDIA // liveSCORE de la 16:00 » Chindia poate urca pe primul loc cu 3 etape înainte de final

Stats of Acs Energeticianul Romania Football

Chindia Târgoviște, în fruntea clasamentului Ligii a 2-a - reporterpenet.ro

Chindia s-a chinuit o repriză cu ACS Poli, dar, apoi, s-a impus la scor.**  Timișorenii își continuă parcursul dezastruos | Liga 2
Chindia s-a chinuit o repriză cu ACS Poli, dar, apoi, s-a impus la scor.** Timișorenii își continuă parcursul dezastruos | Liga 2

Condusă de două ori, Chindia s-a impus la limită şi urcat patru poziţii  până pe 1 | Federația Română de Fotbal
Condusă de două ori, Chindia s-a impus la limită şi urcat patru poziţii până pe 1 | Federația Română de Fotbal