Home

Tripla In numele deficienta cine a castigat la tenis ifinala barbati bistratificată Pedeapsa cu închisoarea cu toate acestea

OLIMPIADĂ 2016. Finala de tenis masculin la JO 2016: Murray vs. Del Potro

Casper Ruud - Carlos Alcaraz, finala de la US Open! Câștigătorul va fi  campion de Grand Slam în premieră și lider mondial
Casper Ruud - Carlos Alcaraz, finala de la US Open! Câștigătorul va fi campion de Grand Slam în premieră și lider mondial

VIDEO Emma Răducanu vs Leylah Fernandez - Finală uluitoare la US Open 2021  - HotNews.ro
VIDEO Emma Răducanu vs Leylah Fernandez - Finală uluitoare la US Open 2021 - HotNews.ro

Imperialul Nadal! Așa a câștigat Rafa primul set al partidei cu Ruud, din  finala Roland Garros - Tenis video - Eurosport
Imperialul Nadal! Așa a câștigat Rafa primul set al partidei cu Ruud, din finala Roland Garros - Tenis video - Eurosport

Tenis: Rafael Nadal şi Carlos Alcaraz, calificaţi în optimi de finală la US  Open | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Rafael Nadal şi Carlos Alcaraz, calificaţi în optimi de finală la US Open | AGERPRES • Actualizează lumea.

Tenis: Francezul Richard Gasquet a câştigat finala turneului de la Auckland  (ATP) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Francezul Richard Gasquet a câştigat finala turneului de la Auckland (ATP) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Un nou RECORD pentru Rafael Nadal: A câştigat pentru a NOUA oară titlul la  Roma, după
Un nou RECORD pentru Rafael Nadal: A câştigat pentru a NOUA oară titlul la Roma, după

Câți bani a câștigat Rafael Nadal după ce s-a calificat în finala  Australian Open 2022. Recordul uriaș cu care poate să le ia fața lui  Djokovic și Federer - Antena Sport
Câți bani a câștigat Rafael Nadal după ce s-a calificat în finala Australian Open 2022. Recordul uriaș cu care poate să le ia fața lui Djokovic și Federer - Antena Sport

Scandal după finala masculină a turneului de tenis de la Madrid: Ce l-a  nemulțumit pe Alexander Zverev - Sportbull
Scandal după finala masculină a turneului de tenis de la Madrid: Ce l-a nemulțumit pe Alexander Zverev - Sportbull

Se știe finala masculină de la US Open! Norvegianul Casper Ruud repetă

Cine a luat aurul olimpic la tenis feminin

Sport | Pagina 7

VIDEO) Surpriză: Zverev, câștigătorul Turneului Campionilor!

Simona Halep - Wikipedia

Carlos Alcaraz, campion la US Open! Spaniolul a rescris istoria tenisului -  Eurosport
Carlos Alcaraz, campion la US Open! Spaniolul a rescris istoria tenisului - Eurosport

Cabal şi Farah au câştigat turneul de la... | News.ro

Marele Rafael Nadal a cucerit Australian Open 2022 după o revenire epică în  finala cu Daniil Medvedev! Video Online. „Matadorul" i-a depășit pe  Djokovic și Federer la numărul de Grand Slam-uri
Marele Rafael Nadal a cucerit Australian Open 2022 după o revenire epică în finala cu Daniil Medvedev! Video Online. „Matadorul" i-a depășit pe Djokovic și Federer la numărul de Grand Slam-uri

Barty, regină la Australian Open: A câştigat o finală incredibilă după o  revenire fabuloasă | adevarul.ro
Barty, regină la Australian Open: A câştigat o finală incredibilă după o revenire fabuloasă | adevarul.ro

Tenis ATP & WTA, 2-8 ianuarie 2023. Filip Jianu a pierdut finala turneului  de la Oeiras, Portugalia. Va urca 35 de locuri în clasamentul ATP -  Fanatik.ro
Tenis ATP & WTA, 2-8 ianuarie 2023. Filip Jianu a pierdut finala turneului de la Oeiras, Portugalia. Va urca 35 de locuri în clasamentul ATP - Fanatik.ro

Rezumatul finalei Turneului Campionilod, dintre Ruud și Djokovic. Al 6-lea  trofeu pentru Nole - Tenis video - Eurosport
Rezumatul finalei Turneului Campionilod, dintre Ruud și Djokovic. Al 6-lea trofeu pentru Nole - Tenis video - Eurosport

Rafael Nadal a câștigat Australian Open și devine cel mai titrat jucător de  tenis al tuturor timpurilor | Digi24
Rafael Nadal a câștigat Australian Open și devine cel mai titrat jucător de tenis al tuturor timpurilor | Digi24

Tenis: Tânăra jucătoare Coco Gauff s-a calificat în finala de la Roland  Garros
Tenis: Tânăra jucătoare Coco Gauff s-a calificat în finala de la Roland Garros