Home

Sigur Anula Punctualitate dispozitive de marcat terenul var În sus Deziluzie spunemi

FC Botoșani - FC U Craiova 1948 0-1. Prima victorie stagională a oltenilor  lui Mititelu. Bauza a marcat în minutul 45+14! - Antena Sport
FC Botoșani - FC U Craiova 1948 0-1. Prima victorie stagională a oltenilor lui Mititelu. Bauza a marcat în minutul 45+14! - Antena Sport

Carucior trasat linii cu praf de var, pentru tenis, fotbal

Rapid a dominat, dar a avut nevoie de VAR pentru a salva un punct cu Sepsi  | Flashscore.ro
Rapid a dominat, dar a avut nevoie de VAR pentru a salva un punct cu Sepsi | Flashscore.ro

Fanii lui Frosinone au invadat terenul! Echipa românului Daniel Boloca a  obţinut promovarea în Serie A! Frosinone - Reggina 3-1 a fost LIVE exclusiv  în AntenaPLAY - Antena Sport
Fanii lui Frosinone au invadat terenul! Echipa românului Daniel Boloca a obţinut promovarea în Serie A! Frosinone - Reggina 3-1 a fost LIVE exclusiv în AntenaPLAY - Antena Sport

Hermannstadt, victorie la limită cu Petrolul, chiar pe terenul liderului  din play-out » Cum arată clasamentul
Hermannstadt, victorie la limită cu Petrolul, chiar pe terenul liderului din play-out » Cum arată clasamentul

Dan Petrescu, inspirat! Karlo Muhar a marcat la șase minute după ce a fost  introdus pe teren | Sport.ro
Dan Petrescu, inspirat! Karlo Muhar a marcat la șase minute după ce a fost introdus pe teren | Sport.ro

MASINA DE MARCAJ TEREN FOTBAL, EASY LINE, COD 1161N - Artimex

Carucior pentru trasat teren iarba

Naționala României a „marcat” și în audiențe! Câți oameni s-au uitat la  victoria cu Kosovo - Playsport
Naționala României a „marcat” și în audiențe! Câți oameni s-au uitat la victoria cu Kosovo - Playsport

Masina (carucior) marcaj teren, cu var

Michele Mignani l-a trimis pe teren pe Antenucci în minutul 90+5 pentru a  executa penalty-ul de 1-1, în Cagliari - Bari - Antena Sport
Michele Mignani l-a trimis pe teren pe Antenucci în minutul 90+5 pentru a executa penalty-ul de 1-1, în Cagliari - Bari - Antena Sport

România introduce de anul acesta tehnologia VAR. Anunțul Ligii  Profesioniste de Fotbal - Stirileprotv.ro
România introduce de anul acesta tehnologia VAR. Anunțul Ligii Profesioniste de Fotbal - Stirileprotv.ro

Masina marcaj teren manuala, cu rola, din otel vopsit, cu 2 roti, rezervor  12 l, maner inaltime reglabila, Tremblay, Galben - eMAG.ro
Masina marcaj teren manuala, cu rola, din otel vopsit, cu 2 roti, rezervor 12 l, maner inaltime reglabila, Tremblay, Galben - eMAG.ro

Acum suntem la teren, aducem 3 jucători și îi așezăm în aceleași poziții ca  aseară să vedem linia offside-ului!" CFR, premieră națională: se luptă cu  VAR-ul după șocul cu Rapid. EXCLUSIV - Playsport
Acum suntem la teren, aducem 3 jucători și îi așezăm în aceleași poziții ca aseară să vedem linia offside-ului!" CFR, premieră națională: se luptă cu VAR-ul după șocul cu Rapid. EXCLUSIV - Playsport

MASINA DE LINIAT CU VAR, PENTRU TEREN RUGBY SI FOTBAL,COD 1249 - Artimex

Masina marcat linii teren fotbal - lime Antares - BravoSport.ro

Dramatism total în Cagliari - Bari 1-1! Gol marcat în minutul 5 al  prelungirilor, din penalty. Jucătorii, aproape de încăierare - Antena Sport
Dramatism total în Cagliari - Bari 1-1! Gol marcat în minutul 5 al prelungirilor, din penalty. Jucătorii, aproape de încăierare - Antena Sport

VIDEO | Dennis Man a marcat un gol de senzație pentru Parma, cu călcâiul!  Ce notă a primit românul după meciul cu Bari: "Calitățile lui sunt  indiscutabile" | Stranieri | iAM SPORT
VIDEO | Dennis Man a marcat un gol de senzație pentru Parma, cu călcâiul! Ce notă a primit românul după meciul cu Bari: "Calitățile lui sunt indiscutabile" | Stranieri | iAM SPORT

Pompei iertător Soldat dispozitiv de trasat terenul de fotbal Rotunjeste  Angajat combina
Pompei iertător Soldat dispozitiv de trasat terenul de fotbal Rotunjeste Angajat combina