Home

Neizolat Onestitate rezervor scor la tenis simona halep Th siglă vânătoare

Simona Halep, campioană la Toronto, după ce a răpus-o pe Beatriz Haddad  Maia. Al 24-lea titlul al carierei
Simona Halep, campioană la Toronto, după ce a răpus-o pe Beatriz Haddad Maia. Al 24-lea titlul al carierei

Simona Halep, luptă aprigă la Australian Open! Uraganul Halep lovește din  nou cu rusoaica Kudermetova SCOR FINAL UPDATE – Capital
Simona Halep, luptă aprigă la Australian Open! Uraganul Halep lovește din nou cu rusoaica Kudermetova SCOR FINAL UPDATE – Capital

WTA Madrid: Simona Halep, în turul doi - A câștigat clar meciul de debut al  colaborării cu Patrick Mouratoglou - HotNews.ro
WTA Madrid: Simona Halep, în turul doi - A câștigat clar meciul de debut al colaborării cu Patrick Mouratoglou - HotNews.ro

Victorie muncită: Simona Halep s-a calificat în turul al treilea de la  Australian Open după un meci de infarct | Digi24
Victorie muncită: Simona Halep s-a calificat în turul al treilea de la Australian Open după un meci de infarct | Digi24

Performanțele Românilor Simona Halep s-a calificat în optimi la US Open,  după un meci maraton contra Elenei Rybakina - Eurosport
Performanțele Românilor Simona Halep s-a calificat în optimi la US Open, după un meci maraton contra Elenei Rybakina - Eurosport

Simona Halep - Paula Badosa 6-1, 6-2, în optimi la Wimbledon 2022.  Prestație fabuloasă
Simona Halep - Paula Badosa 6-1, 6-2, în optimi la Wimbledon 2022. Prestație fabuloasă

Simona Halep - Jaqueline Cristian, REZULTAT la Transylvania Open. Halep e  bucuroasă și o așteaptă pe Emma Răducanu | DCNews
Simona Halep - Jaqueline Cristian, REZULTAT la Transylvania Open. Halep e bucuroasă și o așteaptă pe Emma Răducanu | DCNews

Simona Halep - Wikipedia

Simona Halep ar fi avut o adversară accesibilă în sferturile Australian  Open. Cu cine se va duela Alize Cornet | Sport.ro
Simona Halep ar fi avut o adversară accesibilă în sferturile Australian Open. Cu cine se va duela Alize Cornet | Sport.ro

Simona Halep, în turul doi la WTA Cincinnati - Oboseala își face simțită  prezența - HotNews.ro
Simona Halep, în turul doi la WTA Cincinnati - Oboseala își face simțită prezența - HotNews.ro

Tenis / Simona Halep o va avea adversară pe Cori Gauff în optimile  turneului WTA 1.000 de la Madrid | Cuget Liber
Tenis / Simona Halep o va avea adversară pe Cori Gauff în optimile turneului WTA 1.000 de la Madrid | Cuget Liber

Simona Halep, campioană: la ce scor a câștigat finala de la Roland Garros

LIVE SCORE | Simona Halep - Alize Cornet 6-4. 6-4. Simona trece de primul  obstacol important, la Roma - Playsport
LIVE SCORE | Simona Halep - Alize Cornet 6-4. 6-4. Simona trece de primul obstacol important, la Roma - Playsport

Mutua Madrid Open 2019 | Simona Halep și-a aflat adversara din turul 2.  Scorul întârnirilor directe este egal, 3-3 | Digi24
Mutua Madrid Open 2019 | Simona Halep și-a aflat adversara din turul 2. Scorul întârnirilor directe este egal, 3-3 | Digi24

Video | Simona Halep - Harriet Dart 6-3, 6-2, în “optimi“ la Birmingham.  Cine este următoarea adversară pentru româncă
Video | Simona Halep - Harriet Dart 6-3, 6-2, în “optimi“ la Birmingham. Cine este următoarea adversară pentru româncă

SIMONA HALEP H2H MADISON KEYS: Romanca are scor ZDROBITOR la intalnirile  directe! Primele surprize la Cincinnati: Sharapova si Serena Williams, OUT  | Sport.ro
SIMONA HALEP H2H MADISON KEYS: Romanca are scor ZDROBITOR la intalnirile directe! Primele surprize la Cincinnati: Sharapova si Serena Williams, OUT | Sport.ro

Simona Halep, mult mai bună! Victorie cu Sorana și calificare în sferturi

Simona Halep ratează finala la Wimbledon 2022. Înfrângere cu Rybakina, scor  3-6, 3-6
Simona Halep ratează finala la Wimbledon 2022. Înfrângere cu Rybakina, scor 3-6, 3-6

Rezultat Simona Halep- Shuai Zhang la Toronto. Scorul meciului dintre  româncă și adversara din turul doi al turneului de la Canada | Antena 1
Rezultat Simona Halep- Shuai Zhang la Toronto. Scorul meciului dintre româncă și adversara din turul doi al turneului de la Canada | Antena 1

Simona Halep, eliminată în sferturile de finală de la Moscova de Maria  Sakkari - Eurosport
Simona Halep, eliminată în sferturile de finală de la Moscova de Maria Sakkari - Eurosport

Tenis / Simona Halep, Eliminată Prematur De La US Open De O Ucraineancă De  20 De Ani — MyCTA.ro — Stiri Constanta
Tenis / Simona Halep, Eliminată Prematur De La US Open De O Ucraineancă De 20 De Ani — MyCTA.ro — Stiri Constanta

SIMONA HALEP - SERENA WILLIAMS, AUSTRALIAN OPEN | Scorul meciurilor directe  dintre cele doua, NAUCITOR! Care este avantajul americancei | Sport.ro
SIMONA HALEP - SERENA WILLIAMS, AUSTRALIAN OPEN | Scorul meciurilor directe dintre cele doua, NAUCITOR! Care este avantajul americancei | Sport.ro

Tenis: Simona Halep, învinsă de Aleksandra Sasnovici, în turul al treilea  la Indian Wells (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep, învinsă de Aleksandra Sasnovici, în turul al treilea la Indian Wells (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Simona Halep e în sferturi la Toronto, după victoria din optimi cu Jil  Teichmann - Eurosport
Simona Halep e în sferturi la Toronto, după victoria din optimi cu Jil Teichmann - Eurosport

Simona Halep, declarații după victoria cu Boulter de la Birmingham: „Nu  m-am simțit prea bine pe teren”
Simona Halep, declarații după victoria cu Boulter de la Birmingham: „Nu m-am simțit prea bine pe teren”