Home

coroană film documentar Contabil scor live tenis fete madrid cub combustibil Prezentare generală

Simona Halep - Cori Gauff, în optimile de finală de la WTA Madrid

Australian Open LIVE-BLOG | Osaka, bătută de Anisimova! Nadal, în optimi!  Rezulatele zilei - Eurosport
Australian Open LIVE-BLOG | Osaka, bătută de Anisimova! Nadal, în optimi! Rezulatele zilei - Eurosport

Simona Halep - Viktoria Kuzmova, 6-0, 6-0, în optimi la Madrid Open. Un  meci de 10, o victorie în 44 de minute | Digi24
Simona Halep - Viktoria Kuzmova, 6-0, 6-0, în optimi la Madrid Open. Un meci de 10, o victorie în 44 de minute | Digi24

Paula Badosa, impresionată de Simona Halep după meciul de la Madrid! "E o  stea a acestui sport" - Eurosport
Paula Badosa, impresionată de Simona Halep după meciul de la Madrid! "E o stea a acestui sport" - Eurosport

Simona Halep - Kiki Bertens, finala Madrid Open 2019, un meci al nervilor  tari | Digi24
Simona Halep - Kiki Bertens, finala Madrid Open 2019, un meci al nervilor tari | Digi24

Madrid: Pegula powers past Teichmann into 1st WTA 1000 final

Irina Begu s-a calificat în semifinalele turneului WTA 250 de la Palermo -  Eurosport
Irina Begu s-a calificat în semifinalele turneului WTA 250 de la Palermo - Eurosport

Simona Halep - Paula Badosa, în turul secund de la WTA Madrid: totul despre  a doua jucătoare a lumii
Simona Halep - Paula Badosa, în turul secund de la WTA Madrid: totul despre a doua jucătoare a lumii

Clasament WTA - live, tenis femei, rezultate, clasament mondial WTA - Digi  Sport
Clasament WTA - live, tenis femei, rezultate, clasament mondial WTA - Digi Sport

Simona Halep - Shuai Zhang 6-2, 6-3, în primul tur la Madrid Open »  Victorie fără emoții la primul meci oficial sub comanda lui Mouratoglou
Simona Halep - Shuai Zhang 6-2, 6-3, în primul tur la Madrid Open » Victorie fără emoții la primul meci oficial sub comanda lui Mouratoglou

Bianca Andreescu revine în Top 100 WTA, după ce a învins-o pe Danielle  Collins la Madrid - Eurosport
Bianca Andreescu revine în Top 100 WTA, după ce a învins-o pe Danielle Collins la Madrid - Eurosport

Australian Open 2022 LIVE Blog, ziua 8 | Kanepi elimină numărul 2 WTA.  Tsitsipas îl învinge pe Fritz - Eurosport
Australian Open 2022 LIVE Blog, ziua 8 | Kanepi elimină numărul 2 WTA. Tsitsipas îl învinge pe Fritz - Eurosport

WTA Madrid | Sorana Cîrstea, eliminată în primul tur! Românca, învinsă în 2  seturi de Jessica Pegula - Eurosport
WTA Madrid | Sorana Cîrstea, eliminată în primul tur! Românca, învinsă în 2 seturi de Jessica Pegula - Eurosport

Halep - Mertens, LIVE TEXT și LIVE VIDEO, în turul 2 de la Madrid Open |  Digi24
Halep - Mertens, LIVE TEXT și LIVE VIDEO, în turul 2 de la Madrid Open | Digi24

Modificări importante în clasamentul WTA după primele rezultate de la Madrid  - spotmedia.ro
Modificări importante în clasamentul WTA după primele rezultate de la Madrid - spotmedia.ro

Video | Irina Begu - Diane Parry 6-1, 6-3, în ”sferturi” la Palermo. Cine e  următoarea adversară a româncei
Video | Irina Begu - Diane Parry 6-1, 6-3, în ”sferturi” la Palermo. Cine e următoarea adversară a româncei

Mutua Madrid Open 2019 | Simona Halep și-a aflat adversara din turul 2.  Scorul întârnirilor directe este egal, 3-3 | Digi24
Mutua Madrid Open 2019 | Simona Halep și-a aflat adversara din turul 2. Scorul întârnirilor directe este egal, 3-3 | Digi24

WTA Madrid scores, Tennis WTA - Singles - Flashscore

Cu cine va juca Simona Halep în optimile WTA Madrid

Simona Halep, meci cu scârțâieli în debutul de la Roland Garros 2019 |  Digi24
Simona Halep, meci cu scârțâieli în debutul de la Roland Garros 2019 | Digi24

LIVE BLOG | Simona Halep câștigă duelul românesc de la Wuhan, profitând de  retragerea Irinei Begu la scorul de 6-3, 2-0! Posibilele adversare din  "optimi"
LIVE BLOG | Simona Halep câștigă duelul românesc de la Wuhan, profitând de retragerea Irinei Begu la scorul de 6-3, 2-0! Posibilele adversare din "optimi"

Sorana Cîrstea, înfrângere în primul tur de la Roma în fața lui Ons Jabeur  - Eurosport
Sorana Cîrstea, înfrângere în primul tur de la Roma în fața lui Ons Jabeur - Eurosport