Home

Descrierea activității Vizibil foarte mult turneu tenis qatar 2018 sorana cirstea Mai bine Springboard semestru

Apariție strălucitoare înainte de turneu a Soranei Cîrstea la un eveniment  din Miami - Stirileprotv.ro
Apariție strălucitoare înainte de turneu a Soranei Cîrstea la un eveniment din Miami - Stirileprotv.ro

Sorana Cîrstea s-a retras din turneul de la Abu... | News.ro

Sorana Cîrstea - Wikipedia

Video | BRD Bucharest Open 2018 | Sorana Cîrstea joacă joi în optimile de  finală, ÎN DIRECT la Digi Sport
Video | BRD Bucharest Open 2018 | Sorana Cîrstea joacă joi în optimile de finală, ÎN DIRECT la Digi Sport

Sorana Cîrstea, calificată în optimile turneului de la Adelaide - Sport  Alert
Sorana Cîrstea, calificată în optimile turneului de la Adelaide - Sport Alert

Totul s-a terminat! Sorana Cîrstea a fost învinsă de Maria Sharapova, iar  turneul de la US
Totul s-a terminat! Sorana Cîrstea a fost învinsă de Maria Sharapova, iar turneul de la US

Tenis: Sorana Cîrstea s-a calificat în turul al doilea la Doha (WTA) |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Sorana Cîrstea s-a calificat în turul al doilea la Doha (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Sorana Cîrstea, noua campioană de la ITF Dubai! Finala cu Katerina  Siniakova a fost decisă în trei seturi
Sorana Cîrstea, noua campioană de la ITF Dubai! Finala cu Katerina Siniakova a fost decisă în trei seturi

Cirstea storms to first title in 13 years in Istanbul

Sorana Cîrstea pierde o semifinală intensă cu Dayana Yastremska la Lyon -  Treizecizero
Sorana Cîrstea pierde o semifinală intensă cu Dayana Yastremska la Lyon - Treizecizero

Sorana Cîrstea s-a calificat în turul al doilea la Doha

Ce rușine pentru Sorana Cîrstea! Favorită principală la turneul de la  București, românca a cedat lamentabil în primul tur - Playsport
Ce rușine pentru Sorana Cîrstea! Favorită principală la turneul de la București, românca a cedat lamentabil în primul tur - Playsport

Sorana Cîrstea, anunţ surprinzător: "Am decis să mă opresc în acest sezon!"  - Fanatik.ro
Sorana Cîrstea, anunţ surprinzător: "Am decis să mă opresc în acest sezon!" - Fanatik.ro

Tenis: Sorana Cîrstea, învinsă de Garbine Muguruza în primul tur la Doha  (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Sorana Cîrstea, învinsă de Garbine Muguruza în primul tur la Doha (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Sorana Cîrstea, calificare ușoară la Doha

Tenis: Simona Halep şi Sorana Cîrstea şi-au aflat adversarele din turul al  doilea la Indian Wells
Tenis: Simona Halep şi Sorana Cîrstea şi-au aflat adversarele din turul al doilea la Indian Wells

Sorana Cîrstea, tot mai aproape să o întreacă pe Simona Halep în  clasamentul WTA, după victoria de la Lyon. Cu cine se duelează în optimi
Sorana Cîrstea, tot mai aproape să o întreacă pe Simona Halep în clasamentul WTA, după victoria de la Lyon. Cu cine se duelează în optimi

Video | Sorana Cîrstea - Garbine Muguruza, ACUM, pe Digi Sport 2, în primul  tur la Doha. Halep și Begu, eliminate
Video | Sorana Cîrstea - Garbine Muguruza, ACUM, pe Digi Sport 2, în primul tur la Doha. Halep și Begu, eliminate

Sorana Cîrstea, în cădere liberă la Roland Garros. A pierdut 12 game-uri  consecutive, de la 6-3, 2-0 împotriva fostei finaliste la RG, Sloane  Stephens | Sport.ro
Sorana Cîrstea, în cădere liberă la Roland Garros. A pierdut 12 game-uri consecutive, de la 6-3, 2-0 împotriva fostei finaliste la RG, Sloane Stephens | Sport.ro

Sorana Cîrstea a explicat de ce s-a retras de la Linz: "Medicii m-au  sfătuit să nu intru pe teren" - Eurosport
Sorana Cîrstea a explicat de ce s-a retras de la Linz: "Medicii m-au sfătuit să nu intru pe teren" - Eurosport

Sorana Cîrstea a abandonat în primul tur la Eastbourne

LIVESCORE Sorana Cârstea, în Sferturile Turneului De Dublu De La Roma.  Joacă Azi, De La 17.30 | Libertatea
LIVESCORE Sorana Cârstea, în Sferturile Turneului De Dublu De La Roma. Joacă Azi, De La 17.30 | Libertatea

Programul Soranei Cîrstea - Turneele la care va participa în sezonul de  zgură - HotNews.ro
Programul Soranei Cîrstea - Turneele la care va participa în sezonul de zgură - HotNews.ro

DOHA, QATAR - FEBRUARY 15 : Sorana Cirstea of Romania at the 2018 Qatar  Total Open WTA Premier tennis tournament Stock Photo - Alamy
DOHA, QATAR - FEBRUARY 15 : Sorana Cirstea of Romania at the 2018 Qatar Total Open WTA Premier tennis tournament Stock Photo - Alamy