Home

Margaretă Dempsey inch turneul de tenis din dubai 2017 fum Arrowhead unt

Tenis: Trei românce, pe tabloul principal al turneului ITF de la Dubai |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Trei românce, pe tabloul principal al turneului ITF de la Dubai | AGERPRES • Actualizează lumea.

Simona Halep, în semifinale la WTA Dubai - A învins-o în două seturi pe Ons  Jabeur - HotNews.ro
Simona Halep, în semifinale la WTA Dubai - A învins-o în două seturi pe Ons Jabeur - HotNews.ro

Simona Halep - Jelena Ostapenko 6-2, 6-7, 0-6: Halep, umilită în setul  decisiv și eliminată în semifinalele turneului de la Dubai | Sport.ro
Simona Halep - Jelena Ostapenko 6-2, 6-7, 0-6: Halep, umilită în setul decisiv și eliminată în semifinalele turneului de la Dubai | Sport.ro

Tenis: Iga Swiatek a încheiat anul cu o înfrângere într-un meci  demonstrativ la Dubai | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Iga Swiatek a încheiat anul cu o înfrângere într-un meci demonstrativ la Dubai | AGERPRES • Actualizează lumea.

Elina Svitolina completează tabloul semifinalistelor de la WTA Dubai

Simona Halep i-a răspuns lui Ostapenko, după avertismentul letonei înaintea  semifinalei de la Dubai - Eurosport
Simona Halep i-a răspuns lui Ostapenko, după avertismentul letonei înaintea semifinalei de la Dubai - Eurosport

Simona Halep, eliminată de la Dubai. Românca avea planuri mari pentru acest  turneu - Playtech Știri
Simona Halep, eliminată de la Dubai. Românca avea planuri mari pentru acest turneu - Playtech Știri

Simona Halep a câştigat turneul de la Dubai şi... | News.ro

Simona Halep a ratat Finala turneului WTA Dubai 2022, după ce a pierdut  meciul cu Jelena Ostapenko. Cu câți bani pleacă acasă | Antena 1
Simona Halep a ratat Finala turneului WTA Dubai 2022, după ce a pierdut meciul cu Jelena Ostapenko. Cu câți bani pleacă acasă | Antena 1

Video | Jelena Ostapenko – Veronika Kudermetova 6-0, 6-4, finala turneului  de la Dubai. Al cincilea titlu din cariera letonei
Video | Jelena Ostapenko – Veronika Kudermetova 6-0, 6-4, finala turneului de la Dubai. Al cincilea titlu din cariera letonei

Mihaela Buzărnescu s-a calificat în finala turneului de la Dubai!

WTA “Dubai DFT Championships” 2021: Muguruza s-a calificat în a treia  finală a sezonului. Krejcikova, în a doua şi – de departe – cea mai  importantă a carierei | TENISite
WTA “Dubai DFT Championships” 2021: Muguruza s-a calificat în a treia finală a sezonului. Krejcikova, în a doua şi – de departe – cea mai importantă a carierei | TENISite

WTA Dubai: Simona Halep și adversara din primul tur - Cum arată traseul  virtual al sportivei noastre - HotNews.ro
WTA Dubai: Simona Halep și adversara din primul tur - Cum arată traseul virtual al sportivei noastre - HotNews.ro

Simona Halep joacă în sferturi la Dubai. Cine e adversara româncei și la ce  oră începe partida - Playtech Știri
Simona Halep joacă în sferturi la Dubai. Cine e adversara româncei și la ce oră începe partida - Playtech Știri

WTA 500? Zici că e Grand Slam! Simona Halep va avea un singur meci facil în  turneul de la Dubai: Badosa și Muguruza o așteaptă | Sport.ro
WTA 500? Zici că e Grand Slam! Simona Halep va avea un singur meci facil în turneul de la Dubai: Badosa și Muguruza o așteaptă | Sport.ro

Simona Halep se oprește în semifinale la Dubai! Ostapenko, revenire de  senzație în fața româncei - Eurosport
Simona Halep se oprește în semifinale la Dubai! Ostapenko, revenire de senzație în fața româncei - Eurosport

Simona Halep, în sferturi la Dubai, după o victorie categorică împotriva  Gabrielei Ruse - Eurosport
Simona Halep, în sferturi la Dubai, după o victorie categorică împotriva Gabrielei Ruse - Eurosport

Simona Halep, eliminată în semifinale la Dubai, după o prăbușire  inexplicabilă în setul 3, pierdut la 0 | Digi24
Simona Halep, eliminată în semifinale la Dubai, după o prăbușire inexplicabilă în setul 3, pierdut la 0 | Digi24

Halep, în semifinale la Dubai : Europa FM

Home - Dubai Duty Free Tennis Championships

Roger Federer, la al 100-lea trofeu al carierei după un nou titlu la Dubai  | Digi24
Roger Federer, la al 100-lea trofeu al carierei după un nou titlu la Dubai | Digi24

Alexandra Cadanțu, eliminată în primul tur al turneului de 100.000 de  dolari de la Dubai
Alexandra Cadanțu, eliminată în primul tur al turneului de 100.000 de dolari de la Dubai

Meci nebun la Dubai! Simona Halep a condus, dar finalul a fost de coşmar.  Ce s-a întâmplat cu Ostapenko – Evenimentul Zilei
Meci nebun la Dubai! Simona Halep a condus, dar finalul a fost de coşmar. Ce s-a întâmplat cu Ostapenko – Evenimentul Zilei