Home

INSCRIETI Conformitatea cu blam turneul de tenis masculin de la budapesta 2018 Stârni Precondiție benefice

Simona Halep, în sferturi la Wimbledon după 6-1, 6-2 cu Paula Badosa

Tenis: Statu-quo în fruntea clasamentului ATP, înaintea US Open | AGERPRES  • Actualizează lumea.
Tenis: Statu-quo în fruntea clasamentului ATP, înaintea US Open | AGERPRES • Actualizează lumea.

Au fost programate cele două evenimente

Marius Copil şi Florin Mergea au fost învinşi în primul tur al probei de  dublu de la Budapesta
Marius Copil şi Florin Mergea au fost învinşi în primul tur al probei de dublu de la Budapesta

Sport | Pagina 7

Australian Open 2021 / ATP: Retrageri de la turneul de Grand Slam. A fost  ales Consiliul Jucătorilor. Echipele admise la ATP Cup | TENISite
Australian Open 2021 / ATP: Retrageri de la turneul de Grand Slam. A fost ales Consiliul Jucătorilor. Echipele admise la ATP Cup | TENISite

Novak Djokovic, ajuns la 1000 de victorii în tenisul profesionist:  Tsitsipas - Djokovic, finala din capitala Italiei | Sport.ro
Novak Djokovic, ajuns la 1000 de victorii în tenisul profesionist: Tsitsipas - Djokovic, finala din capitala Italiei | Sport.ro

Încep emoțiile pentru români la Roland Garros 2018. Programul meciurilor |  Digi24
Încep emoțiile pentru români la Roland Garros 2018. Programul meciurilor | Digi24

DORdeSPORT Povestea lui Novak Djokovic, campionul sârb care a întrerupt  supreamația FEDAL - Eurosport
DORdeSPORT Povestea lui Novak Djokovic, campionul sârb care a întrerupt supreamația FEDAL - Eurosport

CM De Tenis De Masă De La Budapesta. Performanță Uluitoare. Ovidiu Ionescu,  Medalie De Argint La Dublu Masculin | Libertatea
CM De Tenis De Masă De La Budapesta. Performanță Uluitoare. Ovidiu Ionescu, Medalie De Argint La Dublu Masculin | Libertatea

Alexia Tatu, campioană la Wimbledon U14 » A învins-o în finală pe Andreea  Diana Soare
Alexia Tatu, campioană la Wimbledon U14 » A învins-o în finală pe Andreea Diana Soare

S-au stabilit finalele turneelor WTA de la Budapesta și Lausanne, transmise  în direct pe Digi Sport
S-au stabilit finalele turneelor WTA de la Budapesta și Lausanne, transmise în direct pe Digi Sport

Încă două medalii la Campionatele Europene de la Budapesta - Sport Clasic

Care e programul partidei România-Ungaria din Billie Jean King Cup?

Lista celor mai rapide servicii de tenis - Wikipedia

Săptămână bună pentru #2 din tenisul masculin românesc. Dragoș Dima este în  semifinalele Challenger-ului de
Săptămână bună pentru #2 din tenisul masculin românesc. Dragoș Dima este în semifinalele Challenger-ului de

Tenis ATP & WTA, săptămâna 18-24 iulie. Irina Begu, reacție savuroasă după  ce s-a calificat în semifinale la Palermo: „Am îmbătrânit” - Fanatik.ro
Tenis ATP & WTA, săptămâna 18-24 iulie. Irina Begu, reacție savuroasă după ce s-a calificat în semifinale la Palermo: „Am îmbătrânit” - Fanatik.ro

Alexandra Cadanţu a câştigat titlul în proba de dublu la Budapesta (ITF) |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Alexandra Cadanţu a câştigat titlul în proba de dublu la Budapesta (ITF) | AGERPRES • Actualizează lumea.

UPDATE Tenis: Alexander Zverev, exclus de la turneul de la Acapulco după ce  a lovit cu racheta scaunul arbitrului | AGERPRES • Actualizează lumea.
UPDATE Tenis: Alexander Zverev, exclus de la turneul de la Acapulco după ce a lovit cu racheta scaunul arbitrului | AGERPRES • Actualizează lumea.

tenis - G4Media.ro

S-au pus în vânzare biletele pentru turneul WTA de la București » 5 românce  pe tabloul principal
S-au pus în vânzare biletele pentru turneul WTA de la București » 5 românce pe tabloul principal

Tenis: Bianca Andreescu, eliminată la Wimbledon | AGERPRES • Actualizează  lumea.
Tenis: Bianca Andreescu, eliminată la Wimbledon | AGERPRES • Actualizează lumea.

Tenis: Irina Begu a câştigat Ţiriac Foundation Trophy (WTA) | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Irina Begu a câştigat Ţiriac Foundation Trophy (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Sorana Cîrstea a învins-o pe Monica Niculescu și s-a calificat în turul doi  la Indian Wells
Sorana Cîrstea a învins-o pe Monica Niculescu și s-a calificat în turul doi la Indian Wells